Neohodnoceno

GUARDIAN ruční germicidní UV-C svítidlo

Suntense GUARDIAN - nová forma boje proti bakteriím a virům.

Ruční germicidní svítidlo Guardian využívá technologii UV-C záření k dezinfekci povrchů i prostředí. Toto záření o vlnové délce 270 - 280 nm působí na DNA/RNA bakterií a virů a má na ně likvidační účinek. Působí na všechny druhy mikroorganismů a ničí je v řádech několika minut (v závislosti na druhu bakterie).

UPOZORNĚNÍ:

UV-C záření je škodlivé pro všechny živé organismy. Proato je nutné zajistit, aby nedošlo k ozáření osob či domácích zvířat.

Naše certifikované svítidlo Guardian je zcela bezpečné díky boční cloně, která zabraňuje úniku záření směrem k uživateli.

Skladem (1 ks)
Kód: 118
16 608 Kč 13 725,62 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty

RUČNÍ DEZINFEKČNÍ SVÍTIDLO GUARDIAN

 

Certifikované dezinfekční svítidlo Guardian využívá UV-C záření k likvidaci bakterií, virů a dalších škodlivých mikroorganismů. Je určeno primárně k dezinfekci prostor a předmětů denní potřeby. Skvělé vyžití najde v čekárnách a ordinacích lékařů, v nemocnicích apod.

 

UPOZORNĚNÍ:

UV-C záření je škodlivé všem živým organismům, je tedy potřeba zajistit, že nedojde k ozáření osob a zvířat!

Germicidní svítidlo Guardian je však zcela bezpečné díky kvalitě použitých materiálů a také díky boční cloně, která zajišťuje, aby záření neunikalo směrem k uživateli.POPIS ZAŘÍZENÍ

Ruční svítidlo Guardian, pracující s vlnovou délkou 270-280 nm, je vybaveno bateriemi Li-on s kapacitou 3450 mAh, operačním napětím 13,2 V - 16,8 V a vydaným výkonem 14,5 - 15,5 W ve formě UV-C záření. 

Na jeden nabíjecí cyklus vydrží svítidlo pracovat 2,5h. Tělo svítidla je vyrobeno z kovu, neboť UV-C záření je vysoce agresivní a běžné plasty by dlouhodobou expozici nevydržely.

 


POUŽITÍ

Toto zařízení je zkonstruováno za účelem dezinfekce a zlepšení hygienických podmínek. To je zajišťováno pomocí UV-C záření, které ničí přenašeče a původce nemocí.
Pro optimální výsledky pomalu přejíždějte svítidlem po dezinfikovaném povrchu.

Jako zpětná vazba slouží 4 barevné LED diody, OLED display a modré diody.

OLED display zobrazuje zaznamenávané statistiky a aktuální stav baterie. Zmíněné statistiky svítidlo po skončení používání nahraje pomocí GW do databáze pro pozdější dohledání v aplikaci.

Fialové SMD diody u UV-C čipů indikují to, že UV-C záření svítí, neboť toto záření je již mimo viditelné spektrum.

Pro ovládání slouží 2 tlačítka:

- první pro zapnutí/vypnutí a ovládání displeje pomocí dlouhého stisknutí

- druhé tlačítko spouští UV-C záření, aby nedošlo k nežádoucí expozici uživatele

Zelená

svítí

Zařízení v provozu

nesvítí

Zařízení v režimu nízké spotřeby

Modrá

problikává

Komunikace s nadřazeným systémem

Červená

svítí

Jedna nebo více poruch z uvedených:

 

 

 - 

teplotní čidlo odpojeno

 

 

 - 

teplotní čidlo zkratováno

 

 

 -

teplota LED boardu je příliš vysoká (obvykle nad 70°C)

problikává

Jedna nebo více poruch z uvedených:

 

 

- odpojený nebo přerušený LED řetězec

 

 

- baterie má příliš nízké napětí

 

 

Baterie není připojená (provoz z USB)

Fialová

bliká

Nabíjení akumulátoru

svítí a krátce problikává

Svícení UV LEDPRINCIP UV-C ZÁŘENÍ

UV-C záření má germicidní/baktericidní účinky. Působí na DNA/RNA bakterií, virů a dalších organizmů. Působí na všechny druhy, liší se pouze doba, potřebná k usmrcení daného druhu bakterie. 

Vlivem poškození DNA je znemožněna další reprodukce. Širší spektrum speciálních zářičů působí i na samotné enzymy, proteiny a další biomolekuly. Tím je znemožněno další množení mikroorganismů.

Záření UV-C je prokazatelně zhoubné (karcinogenní) pro živé organismy. Je škodlivé pro lidskou pokožku i oči. Proto je nutné zajistit, aby nedošlo k ozáření osob či zvířat.

 

Germicidní svítidla SUNTENSE jsou zcela bezpečná díky integrovanému pohybovému detektoru, který na elementární bázi a duplicitně pomocí algoritmu odpojuje zdroj UV-C záření při detekci pohybu v ozařovaném prostoru. Je tak vyloučen negativní dopad UV-C záření na zdraví uživatelů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení