Aplikace SUNTENSE

Aplikace SUNTENSE

Aplikace SUNTENSE

Na mobil si aplikaci stáhnete pod názvem SUNTENSE pro Apple i Android v AppStore a GooglePlay.

Aplikace SUNTENSE je dostupná i ve verzi pro webový prohlížeč, ideální je spouštět ji v prohlížeči Chrome ale funguje i ve většině ostatních prohlížečů. Je na adrese https://app.suntense.com/

Při pořízení systému SUNTENSE vám vygenerujeme přístupové údaje, kde login bude váš email. Ostatní uživatele, kteří budou mít přístup do systému, si už jednoduše přidáváte sami v menu User access.

Prvky systému, respektive svítidla a moduly, jsou děleny v hierarchii:

NETWORK – síť svítidel, která představuje uživatelský celek, objekt 

View – networky (sítě svítidel) můžeme dělit na views (pohledy), které mají v aplikaci vlastní grafické rozhraní (definované vždy půdorysem nebo obrázkem objektu), na kterém jsou zobrazovány svítidla.

Room – vyjadřuje celek- místnost nebo ulici (dle aplikace), respektive souhrn skupin které mají být ovládány podobně v rámci jednoho prostoru. Pohybové senzory vždy fungují součtově na místnost.

Group – základní skupina svítidel. Slouží pro hromadné ovládání svítidel. Například pět stejných svítidel, které mají mít jednotnou funkci. Od úrovně skupiny je možné aplikovat uživatelské scény. Příklad je sdružení dvou a více skupin svítidel v rámci místnosti za účelem hromadného řízení ať automatem nebo manuálem

Device/light – svítidlo nebo modul. Elementární ovládání chromatičnosti a jasu.

Hlavní menu najdete v záložce Control center, které je úvodní obrazovkou systému. Je zde grafické zobrazení objektu a list prvků systému. Při kliknutí na ikonku prvku vyskočí menu, kde si můžete nastavovat režimy svítidel, měnit intenzity a chromatičnosti svitu. K dispozici jsou rychlé volby jako FULL LIGHT, DAY LIGHT, EVENING LIGHT, nebo si nastavíte svou oblíbenou chromatičnost a jas světla pomocí funkce světelné scény. U jednotlivých svítidel můžete sledovat jejich příkon a teplotu.

V menu USER statistics vidíte historii spotřeby elektrické energie celého systému.

V menu USER access můžete přidávat a odebírat další uživatele systému.

V menu Settings najdete kompletní nastavení systému. Rozdělíte zde svítidla do objektů, náhledů, místností a skupin. Navolíte si průběhy světla pro celý den, týden, víkend, dovolenou, pomocí funkcí TIMELINE. Navolíte si odezvy hlídání přítomnosti osob v místnosti, tak aby systém svítil, jen když má komu. Povolíte nebo vypnete Astrální funkce – odvození svitu od východu a západu slunce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení