Energeticky úsporné osvětlení

Technologie biodynamických svítidel SUNTENSE

Kvalitní osvětlení musí podporovat nejen zdraví uživatelů, ale životní prostředí celkově. V SUNTENSE jsme si toho vědomi a přinášíme řadu funkcí, které umožňují maximalizovat úspory elektrické energie za osvětlení.

Základem je využívání kvalitních značkových LED čipů ve svítidlech SUNTENSE, u nichž je zaručena vysoká světelná účinnost (poměr wattů ke světelnému toku). Dále kvalitní elektronika, která umožňuje nastavení výkonu na zlomek maximálního výkonu. Tím je vytvořen technologický základ pro softwarové řídící funkce, které potenciál pro úspornost maximálně vytěží.

SUNTENSE automatizuje ovládání výkonu svítidel pomocí algoritmů TIMELINE a TRANSITION. Jsou jednoduché pro uživatelské nastavení, mohou však řešit řadu komplexních funkcí. Díky chytré mesh síti jsou propojena svítidla, ovladače, senzory a čidla. Využívat lze i data od třetích stran (meteorologická data).

Například dosvěcování na konstantní hodnotu, plynulé změny intenzity osvětlení v prostoru pomocí přítomnostních senzorů, nastavení jejich timeoutů, to vše je možné v aplikaci spravovat a automatizovat. Rozsvěcování pomocí koridorové funkce působí příjemně a zároveň šetří finanční prostředky. Využijete ji nejenom na chodbách, ale i v kancelářích nebo ve skladech.

Dlouhá životnost LED svítidel nezatěžuje životní prostředí a šetří náklady za správu.