Sestavení systému

Sestavení systému řízení svítidel Suntense

Svítidla si vyberete z několika sérií, vždy biodynamická s nejvyšším standardem…

Série svítidel BUSINESS jsou konstrukčně jednoduchá svítidla s neutrálním designem, které poskytují nekompromisně perfektní biodynamické světlo. Hodí se do kanceláří, prodejen, techničtějších prostor, nad pracovní stoly. Základní designové tvary jsou kruh, linie a čtverec. Svítidla začínají velikostí 300mm a končí na 1200mm. U liniových světel LINE, jsme schopni vyrábět ve velikostech do 4000mm, s možností napojení a vyváření různých tvarů. Liniová svítidla mohou disponovat přímým i nepřímým svícením. Typ svítidel ONE disponuje přímým vyzářením světla. Technologie svítidel UP si zakládá na nepřímém svícení.

Série svítidel TIMELESS se vyznačuje prémiovým zpracováním, frameless designem, použitím přírodních matriálů, a přitom minimalistickým designem. Hodí se do interiérů residencí, manažerských kanceláří, luxusních restaurací. Svítidla TIMELESS v přisazené verzi disponují vždy prémiovou funkcí backlight. V zavěšené variantě mají svítidla TIMELESS možnost nepřímého osvětlení / nasvícení stropu, pro perfektní světelný komfort. Typy svítidel TIMELESS jsou ARGADA – kruhové, PLAZA – čtvercové, HERME čtverec se zaoblením hran. Svítidla APLOLLO kombinují prémiové materiály jako dub, jasan, ořech, antracitový kov, měď, mosaz, beton a skvělé biodynamické světlo SUNTENSE.

Série AMBIENT je stvořena pro nepřímé ambientní osvětlení, které je v biodynamice hojně využíváno pro večerní teplé podsvícení nik, světlených ramp, nábytku. Jedná se o pohodové osvětlení, které vás nikdy neoslní a dodá vašemu prostoru a well-beingu nový rozměr.

Pokud osvětlujete technické prostory nebo výrobu a venkovní prostory, přijdou vhod svítidla série INDUSTRY

Typ SUNBAY – biodynamická svítidla pro vysoké stropy výrobních a skladovacích hal

Typ SUNDUST – biodynamická prachotěsná svítidla pro technické a výrobní prostory

Typ SUNSTREET – biodynamická pouliční svítidla pro veřejné osvětlení

Pro řízení systému máme chytré vstupně výstupní I/O moduly SUNCONTROL, na které připojíte klasické tlačítkové vypínače. Krátkým stiskem svítidla zapínáte a vypínáte, dlouhým stiskem měníte intenzitu a chromatičnost světla. Dvojitým procvaknutím spouštíte automatickou funkci TIMELINE. Pomocí I/O modulů propojíte systém SUNTENSE i s vaším systémem chytrého domu jako je LOXONE a podobně.

Pokud máte svoje oblíbené designové svítidlo, které nemusí být biodynamické, napojíte ho do systému SUNTENSE jednoduše pomocí DALI konvertoru, nebo I/O modulu. Pak můžete řídit jeho chromatičnost, intenzitu nebo ho jen zapínat a vypínat. Vše budete vidět v naší ovládací aplikaci.

Vždy potřebujete základní stavební prvek systému Gateway – brána systému, na ten se připojují svítidla pomocí vnitřní BLE mesh sítě. Z druhé strany Gateway propojí systém k internetu, odkud do něj budete mít přístup pomocí aplikace SUNTENSE.

Pro jednoduchý start jsme vám vytvořili několik startovacích zvýhodněných balíčků svítidel a systémových prvků, se kterými můžete jednoduše začít využívat biodynamiku svícení SUNTENSE doma nebo na pracovišti.

Pokud si chcete systém SUNTENSE nejdříve vyzkoušet, máme pro vás přípravný balíček svítidel SUNTENSE EXPERIENCE, který vám rádi nastavíme a zapůjčíme. Při zapůjčení je vyžadován deposit. V případě zájmu volejte na 774734572 nebo piště na info@suntense.com .