Příběh

Biodynamické osvětlení a tanec

PŘÍBĚH ZNAČKY SUNTENSE

Za produkty značky Suntense stojí lidé, kteří mají rádi moderní technologie, inovace, pohodový život, ale hlavně chtějí lepší svět a lepší životní prostředí.

V tunable white fungujeme od roku 2011 a během té doby jsme narazili na mnoho systému osvětlení. U svých zákazníků jsme rozsvítili více jak 100.000 chytrých svítidel. Přesto, k dokonalosti tomu stále něco chybělo…

Koho neustále baví nastavovat si intenzitu a chromatičnost světel ovladačem? Kdo má neustále chuť přemýšlet nad tím, jaké světlo je pro danou činnost nejlepší, či jak ideálně svítit při práci nebo během odpočinku? Jak optimálně svítit, aby se ušetřily náklady za energii?

My jsme měli jsme jasnou vizi a hlavu plnou nápadů, jak vše udělat lépe. V roce 2017 jsme se spojili s vědci z univerzit a začali jsme od základu vytvářet nový systém, který musí umět vše. Žádné kompromisy…

Pracovalo se na tom intenzivně. Během krátké doby bylo v projektovém týmu SUNTENSE kolem 20ti lidí. Do týmu se dostali pouze experti, kteří do projektu vložili nejen chytré hlavy, ale hlavně své srdce a vášeň vytvořit něco přelomového. 

Všechny tyto projektové manažery, mikroelektrotechniky, designéry, konstruktéry, programátory a testery to stálo hodně sil a odhodlání. 

Bylo to těžké, ale výsledek stojí za to!

CO JE SUNTENSE ?

O značce Suntense by se dala napsat kniha. Obsahovala by 4 roky vývoje, od první myšlenky, přes kostrbaté začátky, pokusy, omyly, mnoho omylů až po vypilování nejmenších detailů, vychytání chyb a úžasný výsledek. 

Tím Vás však nebudeme nudit. Důležitý je finální produkt vysoké kvality a všechny důležité informace se dozvíte zde na tomto webu.

Ve zkratce – Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy. 

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní. 

Návrh designu biodynamického osvětlení Suntense

Plnospektrální biodynamické svítidlo Suntense

A CO DO BUDOUCNA?

Je samozřejmostí, že nehodláme ani v budoucnu si dopřát oddech. Stále pracujeme a přivádíme k životu naše nápady a vylepšení, které se nám zrodí v hlavě.

Budujeme napojení na Smart Home systémy, aby bylo možné vše řídit hlasem. Již nyní se zabýváme aplikací umělé inteligence. Vyvíjíme nové typy svítidel, do kterých vkládáme nejnovější technologii a snažíme se přinést budoucnost do našich životů už nyní.