Kanceláře

SUNTENSE V KANCELÁŘÍCH

Pro efektivní práci v kanceláři je správné světlo velmi důležité. Souvisí nejen s pracovním výkonem, ale také s pozitivní náladou zaměstnanců a příjemným pracovním prostředím. Pozitivních výsledků lze snadno dosáhnout nastavením správného poměru mezi výkonem a odpočinkem.

SUNTENSE stimuluje nejen výkon ale také relaxaci. Dejte si místo několika šálků kávy pořádnou porci bílého světla a stimulujte si tak větší chuť k práci. Nezbytná je funkce flicker-free. která zajistí, aby váš zrak byl v naprosté pohodě. Náš systém navíc poskytuje plnospektrální světlo, takže vše v kanceláři uvidíte v lepších barvách. 

Biodynamická svítidla SUNTENSE v kancelářích

BIODYNAMIKA KANCELÁŘÍ

Ikonka aktovka

Během příchodu do práce se nechte doprovodit teplejším světlem s nižší intenzitou. Aniž byste si toho všimli, tak se během chvilky světlo plynule přemění na studenější odstín s vyšší intenzitou. Podvědomě budete aktivnější, optimističtější a práce vám půjde mnohem lépe. Dle současných studií kognitivních funkcí je prokázán pozitivní vliv světla na výkonnost až o desítky procent.

 

Obědová pauza začíná teplejším odstínem s nižší intenzitou. Oběd spojený s krátkým relaxem je kombinace, která je velmi důležitá, ale často se zanedbávaná. Při konci obědové pauzy se žluté světlo plynule změní zpět na bílé s vyšší intenzitou a vaše tělo začne opět aktivně fungovat.

 

Ikonka oběd

Ikonka konec pracovní doby

Před koncem pracovní doby na rozloučenou světlo opět plynule přejde na teplejší barvu světla. Takové rytmy si můžete nastavit libovolně, podle pracovní doby. Svítidla jsou dokonalou volbou pro vícesměnný provoz, kdy lze v kanceláři nasimulovat sluneční svit v jakoukoliv denní dobu.

 

Perfektní dojem uděláte i na svou obchodní návštěvu, které zvednete náladu a ochotu jednat, správným nastavením průběhu světla v zasedací místnosti. Přivítejte obchodní partnery mírně teplým světlem, které během chvilky přejde do bílého odstínu a nastolí tak v místnosti efektivní náladu a chuť pracovat. Chvilku před stanoveným koncem světlo automaticky ztlumí jas a přejde zpět do teplého odstínu. Jednání tak bude velmi efektivní a doprovázeno optimistickou náladou.

 

Ikonka ruce

Ikonka nastavení Suntense

Pod vypínače zapojíte vstupně/výstupní moduly IO2, pomocí kterých při stlačení vypínače měníte režimy svítidel SUNTENSE v místnosti. Modul IO2 lze předřadit před jakékoliv svítidlo nebo je osadit do zásuvky. Pomocí IO2 můžete do systému SUNTENSE připojit jakékoliv další klasické ON/OFF svítidlo. Vše můžete řídit pomocí aplikace z vašeho mobilu nebo počítače. Komfortní světelné scény a průběh svícení TIMELINE si jednoduše nastavíte v přehledné aplikaci SUNTENSE. SUNTENSE funguje na jakékoliv kabeláži, takže se nemusíte bát ani starých rozvodů. Svítidlo stačí pouze připojit na síť 230V AC. Žádné stavební změny ani šílené kabelování. Světlo pouze připevníte ke stropu, připojíte na kabel a během chvilky si užíváte plnospektrální světlo SUNTENSE. Systém vám ušetří náklady za svícení, pokud využijete funkci chytrých systémových pohybových senzorů řízených naším algoritmem TRANSITION.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení