Obchody a obchodní centra

SUNTENSE V OBCHODECH

Plnospektrální svítidla SUNTENSE dokážou zaujmout a přilákat kolemjdoucí k návštěvě vaší prodejny. Ukažte své produkty v tom nejlepším světle. Intenzivním studeným plnospektrálním světlem osviťte přímo zboží a pro jeho zviditelnění využijte v místnosti teplejší jemnější světlo, aby vyniklo kouzlo vašeho sortimentu.

Teplejší odstíny jsou vhodné také v relaxačních zónách nebo na konci otevírací doby. Svítit teplým světlem nad pokladnami je nutností, chcete-li poskytnout pohodovou atmosféru při placení. Zákazníci budou spokojeni a budou mít z nákupu skvělý zážitek. Brzy se k vám jistě vrátí!

Biodynamická svítidla SUNTENSE v obchodě

SUNTENSE A NAKUPOVÁNÍ

Ikonka obchod

V prodejnách, kde je důležité představit barvu, design a všechny výhody vašeho sortimentu je SUNTENSE ideální volbou. Ten má vysoký index čtení barev CRI≥95 díky kterému krásně osvítí jakoukoliv barvu či tvar v tom nejlepším světle.

 

Systém SUNTENSE funguje automaticky podle vašich požadavků. Zaměstnanci tak nemusí světla řešit a mohou se nerušeně věnovat zákazníkům. Díky nastavení SUNTENSE navoďte příjemnou atmosféru v prodejně tak, aby se vaši zákazníci cítili dobře.

 

Ikonka partnerství Suntense

Ikonka svítidel

Pro osvětlení na prodejní ploše jsou vhodné produkty série UP nebo ONE. Jde o kombinaci dokonalého osvětlení za skvělou cenu. Výhody vašich produktů nejlépe zvýrazní svítidla ze série TIMELESS. Ty na sebe nepřitahují přehnanou pozornost, dodají pocit elegance a nechají váš produkt zazářit v tom nejlepším světle.

 

Pro mimořádné prodejny, které chtějí poskytnout nevídaný zážitek, jsou tu svítidla Timeless XO. Přímé a nepřímé svícení v kombinaci s nepřímými podsvity pomocí LED stripů série AMBIENT navodí nezapomenutelný zážitek každého zákazníka. Vše vám rádi navrhneme a vymyslíme na míru, protože s obchodními prostory máme bohaté zkušenosti.

 

Ikonka ambientní osvětlení

ikonka úsporné osvětlení

Energetické úspory v obchodech a na trzích

Kvalitní osvětlení obchodů a nákupních galerií musí podporovat nejen dobrý pocit zákazníků, ale také rozpočty na energie a celkově životní prostředí. Obecně u svítidel s integrovanými LED technologiemi je zaručena vysoká světelná účinnost (poměr wattů ke světelnému toku) a jejich dlouhá životnost také přináší úspory a nezatěžuje životní prostředí. Úsporné vlastnosti kvalitních LED svítidel SUNTENSE s možností svícení i na vyšší jednotky % svého výkonu však přináší ve spojení s dalšími funkcemi systému maximální možné úspory. Inteligentní funkce umožňující automatizovaně a plynule upravovat intenzitu osvětlení podle různých faktorů (denní doba, počasí, pohyb a počty osob a dopravních prostředků). Systém vám funkcemi TRANSITION a TRANSITION ušetří náklady za svícení i práci s obsluhou. SUNTENSE umožňuje ovládat také klasické ON/OFF osvětlení, reklamy a sezónní výzdoba bude svítit, jen když to bude potřeba.

Ikonka nastavení Suntense

Pod vypínače zapojíte vstupně/výstupní moduly IO2, pomocí kterých při stlačení vypínače měníte režimy svítidel SUNTENSE v místnosti. Modul IO2 lze předřadit před jakékoliv svítidlo, nebo ho osadit do zásuvky. Pomocí IO2 můžete do systému SUNTENSE připojit i jakékoliv další klasické ON/OFF svítidlo. Vše můžete řídit pomocí aplikace z vašeho mobilu nebo počítače. Komfortní světelné scény a průběh svícení TIMELINE si jednoduše nastavíte v přehledné aplikaci SUNTENSE. SUNTENSE funguje na jakékoliv kabeláži, takže se nemusíte bát ani starých rozvodů. Svítidlu stačí pouze připojení na síť 230V AC. Žádné šílené kabelování ani stavební změny. Světlo pouze připevníte ke stropu, připojíte na kabel a během chvilky si užíváte plnospektrální světlo SUNTENSE.