Rodinné domy

BIODYNAMICKÉ SVĚTLO SUNTENSE V DOMOVĚ

Domov je místo, kde se setkává celá rodina a tráví spolu drahocenný čas. Rozjasněte svůj domov zdravým biodynamickým světlem SUNTENSE.

Díky systému Suntense můžete být během aktivní části dne plní energie, soustředěnější a motivovanější a v důsledku působení hormonů bdělosti (serotonin, kortizol), které se uvolní za pomoci studených odstínů světla s vyšší intenzitou.

Naopak večer před spaním se více uvolníte při jemně zářícím světle s teplou chromatičností. Ta vám stimuluje produkci tzv. spánkového hormonu melatoninu. Plnospektrální světlo udělá váš domov krásnějším a útulnějším, než jste do té doby tušili a nebudete ho chtít opustit.

Biodynamická svítidla SUNTENSE v domácnosti

ZDRAVÉ SVĚTLO PRO VAŠI RODINU

Ikona svítidla v domácnosti

Obývací pokoj je ideální místo, kde naplno využijete vyladěné funkce svítidel série TIMELESS. Vhodné je také světelnou scénu doplnit šikovně umístěným ambientním osvětlením, vytvořeným pomocí produktů SUNSTRIP.

 

Ložnici vám zútulní svítidlo TIMELESS, které vás teplými odstíny a se snižujícím jasem v noci uspí a ráno příjemně budí.

Ikonka ložnice

Ikonka dětského pokoje

 

Do dětského pokoje, ve kterém je světlo velmi důležité, můžete opět vybrat některý z produktů TIMELESS. Ostatní místnosti a chodby lze doplnit menšími modely, ať již z řady TIMELESS nebo ambientními SUNSTRIPY.

Technické místnosti a garáže dokážou skvěle osvítit svítidla série BUSINESS, která jsou designem jednoduchá a současně efektivní. Pro technické prostory se také skvěle hodí prachotěsná svítidla SUNDUST.

Ikonka garáže

 

ikonka úsporné osvětlení

Energetické úspory v domácnosti

Kvalitní osvětlení musí podporovat nejen zdraví obyvatel, ale také zdravé životní prostředí. Osvětlení SUNTENSE přináší domácnostem významné energetické úspory. U svítidel s integrovanými kvalitními LED čipy je zaručena vysoká světelná účinnost (poměr wattů ke světelnému toku) a dlouhá životnost. Tyto vlastnosti jsou navíc podpořeny inteligentními funkcemi systému, možnostmi automatizovaného řízení intenzity osvětlení a využíváním přítomnostních senzorů.

ikona nastavení Suntense

Pod vypínače zapojíte vstupně/výstupní moduly IO2, pomocí kterých při stlačení vypínače měníte režimy svítidel SUNTENSE v místnosti. Modul IO2 lze předřadit před jakékoliv svítidlo nebo je osadit do zásuvky. Pomocí IO2 můžete do systému SUNTENSE připojit jakékoliv další klasické ON/OFF svítidlo. Vše můžete řídit pomocí aplikace z vašeho mobilu nebo počítače. Komfortní světelné scény a průběh svícení TIMELINE si jednoduše nastavíte v přehledné aplikaci SUNTENSE. SUNTENSE funguje na jakékoliv kabeláži, takže se nemusíte bát ani starých rozvodů. Svítidlo stačí pouze připojení na síť 230V AC. Žádné stavební změny ani šílené kabelování. Světlo pouze připevníte ke stropu, připojíte na kabel a během chvilky si užíváte plnospektrální světlo SUNTENSE. Systém vám ušetří náklady za svícení, pokud využijete funkci chytrých systémových pohybových senzorů řízených naším algoritmem TRANSITION.