Služby

SUNTENSE A SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Vlastníte SPA, Fitness, kosmetický salón, kadeřnictví, nebo jiný prostor, kde nabízíte služby zákazníkům? S biodynamickým světlem si vaši zákazníci budou připadat opravdu výjimečně.

Nejenže budou vše vnímat v perfektních barvách, ale budou moci opravdu relaxovat. Vy naopak při práci lépe uvidíte, neunaví se vám oči a poskytnete kvalitnější služby. Strávený čas bude pro vás i pro zákazníka mnohem příjemnější, doprovázený optimistickou atmosférou. Zákazníci se k Vám budou rádi vracet.

Biodynamické plnospektrální osvětlení ve službách

ZLEPŠETE NÁLADU ZÁKAZNÍKŮM BIODYNAMIKOU

ikonka suntense služby

Přivítejte své klienty světlem, které jejich psychiku nastaví do žádoucího stavu, ve kterém je chcete mít. Při příchodu do SPA nechte působit krásně teplé hřejivé světlo. Naopak ve fitness centru bílé studené světlo nabudí pro fyzickou aktivitu.

 

V kadeřnictví přivítejte zákazníka teplým světlem. Při usazení na křeslo SUNTENSE automaticky samo přejde do studenějšího odstínu, kdy na práci dobře uvidíte. Stříhání poté pomalu ukončíte automatickým přechodem na teplou barvu světla. To ponecháte i během mytí hlavy, kdy zákazník relaxuje. Z křesla po mytí ho zvednete neutrálním světlem. Rozloučíte se plynulým přechodem na co nejteplejší barvu světla a podtrhnete tak zážitek u vás.

 

ikonka suntense kadeřnictví

 

ikonka suntense wellnes

SUNTENSE je ideální volbou pro vyvolání pohody i aktivity. Světelných rytmů, které podpoří vaši práci, můžete mít libovolné množství. Lze je přizpůsobit pro dlouhou či krátkou pracovní dobu. Pro každý proces si můžete nastavit individuální světelné scény, které mohou být řízeny automaticky nebo manuálně. SUNTENSE vaše podnikání perfektně podpoří.

 

Automatická změna intenzity a teploty světla bude vaším průvodcem v procesu péče o zákazníka. SUNTENSE mění parametry světla pomocí předem nastavené křivky, intervaly světla vám udávají tempo práce. V případě potřeby času si vše rychle upravíte v mobilní aplikaci nebo chytrým ovládacím prvkem.

Ikonka - automatická změna intenzity a teploty světla

 

ikonka úsporné osvětlení

Energetické úspory ve službách

Kvalitní osvětlení obchodů a nákupních galerií musí podporovat nejen dobrý pocit zákazníků, ale také rozpočty na energie a celkově životní prostředí. Obecně u svítidel s integrovanými LED technologiemi je zaručena vysoká světelná účinnost (poměr wattů ke světelnému toku) a jejich dlouhá životnost také přináší úspory a nezatěžuje životní prostředí. Úsporné vlastnosti kvalitních LED svítidel SUNTENSE s možností svícení i na vyšší jednotky % svého výkonu však přináší ve spojení s dalšími funkcemi systému maximální možné úspory. Systém vám funkcemi TRANSITION a TRANSITION ušetří náklady za svícení i obsluhu. Inteligentní funkce automatizovaně a plynule upravují intenzitu osvětlení podle algorytmu na různé požadované hodnoty (dosvěcování na konstantní hodnotu, křivky plynulé změny intenzity).

Ikonka pro nastavení systému Suntense

Pod vypínače zapojíte vstupně/výstupní moduly IO2, pomocí kterých při stlačení vypínače měníte režimy svítidel SUNTENSE v místnosti. Modul IO2 lze předřadit před jakékoliv svítidlo nebo je osadit do zásuvky. Pomocí IO2 můžete do systému SUNTENSE připojit jakékoliv další klasické ON/OFF svítidlo. Vše můžete řídit pomocí aplikace z vašeho mobilu nebo počítače. Komfortní světelné scény a průběh svícení TIMELINE si jednoduše nastavíte v přehledné aplikaci SUNTENSE. SUNTENSE funguje na jakékoliv kabeláži, takže se nemusíte bát ani starých rozvodů. Svítidlo stačí pouze připojení na síť 230V AC. Žádné stavební změny ani šílené kabelování. Světlo pouze připevníte ke stropu, připojíte na kabel a během chvilky si užíváte plnospektrální světlo SUNTENSE.