Ubytovací zařízení

SUNTENSE V UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍCH

Hotel, penzion, privátní ubytování – to jsou místa, kde se hosti musí cítit opravdu dobře. K tomu, aby pobyt pro ně byl skutečně zážitkem a chtěli se opakovaně vracet, je potřeba také správné osvětlení.

Ať už se jedná o dovolenou či pracovní cestu. Relaxujete, bavíte se, spíte, pracujete nebo studujete nové věci. SUNTENSE vás bude motivovat v aktivní části dne světlem se studenými odstíny s vyšší intenzitou, tím pomůže vašemu tělu produkovat hormony efektivní bdělosti (serotonin a kortizol). Večer před spaním bude světlo jemně zářit teplou chromatičností s velmi nízkým poměrem modrého světla a bude vám stimulovat produkci spánkového hormonu melatoninu. Plnospektrální světlo vytvoří v pokoji nebo v apartmánu nový svět.

Díky přítomnostni senzorů se navíc bude automaticky rosvěcet pouze v přítomnosti osob. Budete tak mít přehled nad spotřebou energie a ušetříte tím nemalé částky za provoz.

Biodynamická svítidla SUNTENSE v hotelu

BIODYNAMIKA V HOTELECH

Ikona pokoje

Ubytovací pokoj je ideální místo, kde naplno využijete vychytané funkce svítidel série TIMELESS. Vhodné je také světelnou scénu doplnit šikovně umístěným ambientním světlem vytvořeným pomocí produktů SUNSTRIP. Ložnici vám zútulní svítidlo TIMELESS, které vás teplými odstíny při snižujícím se jasu v noci uspí a ráno naopak přirozeně a příjemně budí. Pro vlídné rozlití světla do pokoje se nabízí možnost podsvítit postel nebo umístit SUNSTRIP jako ambientní světlo například do stropní kapsy pro záclonu nebo do světlené rampy. Ostatní místnosti a chodby lze doplnit menšími modely TIMELESS nebo ambientními SUNSTRIPY.

 

V chodbách a koridorech budou skvěle využity ambientní světla, která budou měnit intenzitu osvětlení podle přítomnosti osob.

Technické místnosti dokáží skvěle osvítit svítidla série BUSINESS, která jsou nejen jednoduchá, ale také efektivní. Prachotěsná svítidla SUNDUST jsou vhodné osvětlení pro garáže nebo hotelovou infrastrukturu.

 

Ikonka garáže

 

ikonka úsporné osvětlení

Energetické úspory v hotelích, penzionech, kempech a dalších ubytovacích zařízeních

Osvětlení musí pozitivně ovlivňovat nejen rozpoložení ubytovaných hostů, veškerého personálu, ale musí být také šetrné k životnímu prostředí. SUNTENSE do zdravotnictví přináší řadu funkcí, které zajistí významné úspory energií. Je známo, že u svítidel s kvalitními LED čipy je zaručena vysoká světelná účinnost (poměr wattů ke světelnému toku). To ve spojení se sofistikovaným řízením intenzity osvětlení zajišťuje maximální úspory, v dnešní době dosažitelné. Navíc dlouhá životnost svítidel SUNTENSE přispívá k udržitelnosti životního prostředí. Přednastavené světelné scény, koridorové funkce, přítomnostní senzory a plynulé rozsvěcování s možností svícení na jednotky procent maximálního výkonu, to vše pomáhá rozpočtům a návratnosti investic. Funkce chytrých systémových senzorů řízených algoritmem TRANSITION šetří náklady za svícení a přitom působí pozitivně a příjemně.

Ikonka nastavení SUNTENSE

Pod vypínače zapojíte vstupně/výstupní moduly IO2, pomocí kterých při stlačení vypínače měníte režimy svítidel SUNTENSE v místnosti. Modul IO2 lze předřadit před jakékoliv svítidlo nebo je osadit do zásuvky. Pomocí IO2 můžete do systému SUNTENSE připojit jakékoliv další klasické ON/OFF svítidlo. Vše můžete řídit pomocí aplikace z vašeho mobilu nebo počítače. Komfortní světelné scény a průběh svícení TIMELINE si jednoduše nastavíte v přehledné aplikaci SUNTENSE. SUNTENSE funguje na jakékoliv kabeláži, takže se nemusíte bát ani starých rozvodů. Svítidlo stačí pouze připojení na síť 230V AC. Žádné stavební změny ani šílené kabelování. Světlo pouze připevníte ke stropu, připojíte na kabel a během chvilky si užíváte plnospektrální světlo SUNTENSE. Systém vám ušetří náklady za svícení, pokud využijete funkci chytrých systémových pohybových senzorů řízených naším algoritmem TRANSITION.