Výroba

SUNTENSE VE VÝROBĚ

Pro efektivní práci ve výrobě je kvalitní a zdravé světlo zásadní. Je důležité nejen pro pracovní výkon, ale také souvisí s dobrou náladou zaměstnanců a příjemným pracovním prostředím. Toho lze dosáhnout správně nastaveným poměrem mezi výkonem a odpočinkem.

Je to jednoduché. SUNTENSE stimuluje nejen výkon ale také potřebnou relaxaci. Dejte si místo několika šálků kávy pořádnou porci bílého světla a stimulujte tak větší chuť k práci.

Náš systém má navíc plnospektrální světlo, takže vše ve výrobní hale uvidíte ve správných a věrohodných barvách. Funkce flicker-free zajistí, že světlo nebliká na žádné frekvenci a nepoškozuje tak zrak. Díky světelné hygieně nebude váš zrak unavený a vždy opravdu uvidíte, jestli se stroje otáčí nebo ne.

Biodynamická svítidla ve výrobní hale

BIODYNAMICKÉ SVĚTLO A VÝROBA

Ikonka úsporného osvětlení Suntense

Senzor jasu a chromatičnosti sleduje intenzitu světla uvnitř objektu a reguluje výkon svítidel, aby osvětlení pracovních ploch bylo vždy konstantní a správné. Pokud máte velké světlíky nebo okna, bude vám automaticky šetřit elektrickou energii a přes den přisvěcovat jen tolik, kolik je opravdu třeba. Velmi efektivní a úsporné světlené zdroje Suntense vždy šetří spotřebovanou elektrickou energii. Ve spolupráci s integrovanými pohybovými senzory s funkcí TRANSITION svítí, jen když je někdo přítomen pod svítidly, jako například ve skladu.

 

Provedení průmyslových svítidel SUNTENSE – SUNBAY a SUNDUST vychází z ověřených designů svítidel pro průmysl, chytře doplněné o biodynamické funkce. Pro výrobní haly s vysokým stropem jsou určeny svítidla SUNBAY, pro stropy do 6 metrů jsou ideální prachotěsná svítidla SUNDUST. Ty jsou nabízena v typizovaných velikostech a výkonech, vyhovujících pro každý projekt.

 

Ikonka chromatičnosti osvětlení

Ikonka aktovka

Během příchodu do práce bude zaměstnance doprovázet teplejší světlo s nižší intenzitou, což navodí pohodový stav a dobrý začátek pracovního dne. Aniž byste si toho všimli, tak se během chvilky světlo přemění na studenější odstín se zvýšenou intenzitou. Podvědomě budete aktivnější, optimističtější a práce vám půjde mnohem lépe. Dle různých studií kognitivních funkcí je prokázán pozitivní vliv světla na výkonnost až o desítky procent. Lze nastavit odlišnou teplotu barvy světla i intenzitu pro výrobní prostory i šatny a odpočinkové místnosti. Vše záleží pouze na vašich požadavcích.

 

Obědová pauza nebo jiná přestávka začíná teplejším odstínem s nižší intenzitou. Oběd spojený s relaxem je kombinace, která je velmi důležitá, ale často se zanedbávaná. Při konci obědové pauzy se žluté světlo plynule změní zpět na bílé s vyšší intenzitou a vaše tělo začne samo aktivně fungovat. Přechod k práci je snadný a intuitivní.

 

Ikonka obědová pauza

Ikonka konec pracovní doby

Před koncem pracovní doby na rozloučenou světlo opět plynule přejde na teplejší barvu světla. Takové rytmy si můžete nastavit libovolně, podle pracovní doby. Svítidla jsou dokonalou volbou pro vícesměnný provoz, kdy lze v kanceláři nebo výrobě nasimulovat sluneční svit v jakoukoliv denní dobu.

 

Perfektní dojem uděláte i na obchodní návštěvu, které zvednete náladu a ochotu jednat, správným průběhem světla v zasedací místnosti. Vítat můžete mírně teplým světlem, které během chvilky přejde do bílého odstínu a nastolí tak v místnosti proaktivní náladu a chuť pracovat. Chvilku před stanoveným koncem světlo automaticky ztlumí jas a přejde zpět do teplého odstínu. Jednání bude tak efektivní a doprovázené optimistickou náladou.

 

Ikonka ruce

Typ místnosti Doporučené svítidla
Výrobní část SUNTENSE série INDUSTRY
SUNTENSE série SUNBAY - 30W a 60 cm, 60W a 120 cm, 120W a 150 cm
Administrativní část SUNTENSE série BUSINESS - ONE, UP, LINE

Ikonka nastavení Suntense

Pod vypínače zapojíte vstupně/výstupní moduly IO2 , pomocí kterých při stlačení vypínače měníte režimy svítidel SUNTENSE v místnosti. Modul IO2 lze předřadit před jakékoliv svítidlo, nebo ho osadit do zásuvky. Pomocí IO2 můžete do systému SUNTENSE připojit i jakékoliv další klasické ON/OFF svítidlo. Vše můžete řídit pomocí aplikace z vašeho mobilu nebo počítače. Komfortní světelné scény a průběh svícení TIMELINE si jednoduše nastavíte v přehledné aplikaci SUNTENSE. SUNTENSE funguje na jakékoliv kabeláži, takže se nemusíte bát ani starých rozvodů. Svítidlu stačí pouze připojení na síť 230V AC. Žádné šílené kabelování ani stavební změny. Světlo pouze připevníte ke stropu, připojíte na kabel a během chvilky si užíváte plnospektrální světlo SUNTENSE. Systém vám ušetří i náklady za svícení, pokud využijete funkci chytrých systémových pohybových senzorů řízených naším algoritmem TRANSITION.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení