Neohodnoceno

PROTECTOR stropní germicidní UV-C svítidlo, 60 W

SUNTENSE Protector - nová forma boje proti bakteriím a virům.

Stropní dezinfekční svítidlo Suntense Protector je určeno k pravidelné dezinfekci místností. Pracuje s UV-C zářením, které působí DNA/RNA baterií a dalších mikroorganismů, které ničí v řádech několika minut.

UPOZORNĚNÍ:

UV-C záření je škodlivé pro všechny živé organismy a je nutno zajistit, aby nedošlo k ozáření  osob či zvířat.

Naše certifikované svítidlo Protector je zcela bezpečné - má integrovaný pohybový senzor, který při detekci pohybu UV-C záření ihned vypne.

Skladem (1 ks)
Kód: 115
24 185 Kč 19 987,60 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty

STROPNÍ GERMICIDNÍ SVÍTIDLO PROTECTOR

Dezinfekční svítidlo Protector bylo navrženo jako fixní možnost autonomní dezinfekce prostoru.

Dezinfekce prostoru probíhá automaticky podle podmínek nadefinovaných uživatelem, a také dle podmínek v místnosti. Četnost a délku dezinfekčních cyklů si uživatel nastaví v aplikaci, ve které také zpětně dohledá statistiky o čištění.

UPOZORNĚNÍ:

Svítidlo Protector využívá technologii UV-C záření, které je škodlivé všem živým organismům. Proto je nutné zajistit, aby záření nebyly vystaveny osoby ani zvířata!

Naše certifikované svítidlo Protector je vybaveno integrovaným detektorem pohybu, který při zjištění pohybu v místnosti vypne UV-C složku, aby nedošlo k nežádoucímu ozáření. Tím je zajištěna maximální bezpečnost pro uživatele.

Germicidní svítidla vyrábíme v České republice z kvalitních materiálů. Mechanika je vyhotovena z kovu, který odolá dlouhodobému působení UV-C záření. Světlo je vybaveno pohybovým čidlem a kvalitním zdrojem o výkonu 60 W.

 


POUŽITÍ

Světlo na základě nadefinované křivky v chytré aplikaci dezinfikuje prostor v dlouhodobých pravidelných intervalech. Pro vyklizení prostoru je použita vizuální výstraha ve formě probliknutí modrých LED diod. Je-li v prostoru zaznamenán pohyb, UV-C přestátá svítit.

Ovládání a nastavení svítidel je provedeno pomocí chytré aplikace SUNTENSE, která nabízí ovládání celých osvětlovacích sestav, včetně UV světel.

Světlo uchovává a předává statistiky o spotřebě, teplotě a používání do databáze pomocí Gateway a tyto statistiky jsou posléze dostupné k nahlédnutí.

 

PRINCIP UV-C ZÁŘENÍ

UV-C záření má germicidní/baktericidní účinky. Působí na DNA/RNA bakterií, virů a dalších organizmů. Působí na všechny druhy, liší se pouze doba, potřebná k usmrcení daného druhu bakterie. 

Vlivem poškození DNA je znemožněna další reprodukce. Širší spektrum speciálních zářičů působí i na samotné enzymy, proteiny a další biomolekuly. Tím je znemožněno další množení mikroorganismů.

Záření UV-C je prokazatelně zhoubné (karcinogenní) pro živé organismy. Je škodlivé pro lidskou pokožku i oči. Proto je nutné zajistit, aby nedošlo k ozáření osob či zvířat.

 

Germicidní svítidla SUNTENSE jsou zcela bezpečná díky integrovanému pohybovému detektoru, který na elementární bázi a duplicitně pomocí algoritmu odpojuje zdroj UV-C záření při detekci pohybu v ozařovaném prostoru. Je tak vyloučen negativní dopad UV-C záření na zdraví uživatelů.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení